







Opis nieruchomości
ELEGANCKI, ZADBANY DOM NA SASKIEJ KĘPIE DO WYNAJMU NA CELE MIESZKANIOWEParter składa się z dużego, widnego, dwukondygnacyjnego salonu (ok 36 m2) z wyjściem na częściowo zadaszony taras (15 m2), wygodnej, wyposażonej kuchni (15 m2), przylegającej do niej spiżarni (1 m2), łazienki (kabina prysznicowa, toaleta) oraz sypialni/gabinetu (15 m2). Dodatkowo na poziomie tej kondygnacji znajduje się przestronny, komfortowy garaż (25 m2).
Na piętrze znajduje się część prywatna domu. Tworzą ją 3 sypialnie (15, 12 i 12 m2), łazienka (8 m2) i garderoba (3 m2).
Wnętrza są nieumeblowane. Preferowany najem długoterminowy.
Możliwość zaparkowania dwóch aut przed budynkiem.
Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, z infrastrukturą handlowo-usługową , w pobliżu traktów komunikacyjnych, zapewniających łatwy dojazd do Centrum.
Serdecznie zapraszamy.
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie _www.PremiumProperties.pl
PREMIUM PROPERTIES_ HOUSES & APARTMENTS _CALL FOR MORE INFORMATION